
Konkurs „Ekologia w moim domu” – plakaty pełne pomysłów!
Uczniowie naszej szkoły pokazali, jak dbać o środowisko – tym razem na plakatach! Każda praca prezentowała kreatywne sposoby, by w codziennym życiu wprowadzać proekologiczne rozwiązania Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i fantastyczne pomysły Każdy plakat udowadnia, że ekologia zaczyna się w domu!


