Zakończenie innowacji pedagogicznej „Eksperymentuję więc wiem! Szkolny Klub Badacza”
Dobiegła końca realizacja innowacji pedagogicznej prowadzonej podczas zajęć dodatkowych koła eksperymentalno-przyrodniczego dla uczniów klas 1-3. W trakcie spotkań młodzi badacze poznawali świat nauki poprzez doświadczenia, eksperymenty i obserwacje. Badali właściwości powietrza i wody, odkrywali tajemnice osmozy oraz zjawiska kapilarnego, sprawdzali, jak zachowują się różne substancje, a także tworzyli i odczytywali tajne wiadomości zapisane atramentem sympatycznym….

