Dziś nasze przedszkolaki oficjalnie umieściły w szkolnej gablocie puchar zdobyty podczas Powiatowej Olimpiady Sportowej dla Przedszkolaków. To wyjątkowy moment, który na długo pozostanie w naszej pamięci!
Puchar dołączył do grona innych trofeów, przypominając o zaangażowaniu, sportowym duchu i wspaniałej współpracy naszych małych sportowców.


