Finał konkursu „Ekologiczny Koszyk Wielkanocny”
23 kwietnia w Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju odbył się finał konkursu „Ekologiczny Koszyk Wielkanocny”. Nasi uczniowie z klasy I – Milena oraz Aleksander – wzięli udział w tym artystycznym wyzwaniu, przygotowując kreatywne i wyjątkowe koszyczki. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – wzięło w nim udział aż 110 uczestników z 20 szkół podstawowych z powiatu…
Czytaj dalej “Finał konkursu „Ekologiczny Koszyk Wielkanocny”” »

