W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w działania promujące bezpieczne korzystanie z Internetu. Przygotowywali plakaty, prezentacje oraz gry interaktywne, a także oglądali filmy edukacyjne dotyczące zagrożeń i zasad właściwego zachowania w sieci.


