
Z KULTURĄ W NATURĘ – sprzątamy i świętujemy!
W środę nasi Uczniowie i Przedszkolaki wzięli udział w akcji Z KULTURĄ W NATURĘ , podczas której z zaangażowaniem sprzątali okolicę. Pokazali, że troska o środowisko to nie tylko obowiązek, ale też dobra zabawa! A po wykonanej pracy czekała ich pyszna nagroda. Dzięki zaangażowaniu Rodziców, którzy zorganizowali grillowe Święto Pieczonej Kiełbaski i Ziemniaka. Było smacznie…
Czytaj dalej “Z KULTURĄ W NATURĘ – sprzątamy i świętujemy!” »

