Z radością informujemy, że grupa Misie zakończyła udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym “Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Przez wiele miesięcy nasze przedszkolaki wyruszały w niezwykłą podróż do świata książek
, poznając wartościową literaturę dziecięcą, rozwijając zainteresowania czytelnicze oraz kształtując wyobraźnię i wrażliwość. Wspólne czytanie, rozmowy o bohaterach, wykonywanie zadań projektowych oraz różnorodne aktywności inspirowane poznanymi utworami dostarczyły dzieciom wielu radosnych chwil i cennych doświadczeń. Udział w projekcie pozwolił naszym Maluszkom nie tylko odkrywać magię książek, ale także rozwijać umiejętności społeczne, językowe i kreatywne. Jesteśmy dumni z zaangażowania dzieci oraz dziękujemy rodzicom za wsparcie i wspólne promowanie czytelnictwa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że przygoda z książką będzie towarzyszyć naszym przedszkolakom każdego dnia!



