W ramach akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa” przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach poświęconych zasadom bezpiecznego zachowania.
Dzieci utrwaliły wiedzę na temat numerów alarmowych oraz sytuacji, w których należy z nich korzystać. Przypomniały sobie również najważniejsze zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, ćwicząc prawidłowe zachowania pieszego.
Dzięki ciekawym rozmowom, zabawom i ćwiczeniom dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę i doskonalić umiejętności, które pomagają dbać o bezpieczeństwo każdego dnia.














